KONTAKT

450 engagerede medarbejdere, 29 kontorer i Norden og 200 målehold i felten hver dag. Uanset hvor i landet du har brug for os, har vi lokal indsigt og kort udrykningstid.

Telefon åbningstider: Mandag - torsdag: 08.00 - 16.00 / Fredag: 08.00 - 15.30

LE34 viser vejen

Find os

LE34 er lige i nærheden af dig. Find din lokale landinspektør her.

Find kontor
Find medarbejder

Filtrere alfabetisk:

  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
  • h
  • i
  • j
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • q
  • r
  • s
  • t
  • u
  • v
  • w
  • x
  • y
  • z
  • æ
  • ø
  • å
Abukar Hussein Mohamed

Abukar Hussein Mohamed

Landinspektør
LE34 Göteborg
Alex Wounlund

Alex Wounlund

Kundeansvarlig
LE34 København
Alexander Sundmark

Alexander Sundmark

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Stockholm
Allan Larsen

Allan Larsen

IT-supporter
LE34 København
Allan Thomas Sommerlund

Allan Thomas Sommerlund

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Næstved
Allan Tornbjerg Jensen

Allan Tornbjerg Jensen

Målemedhjælper
LE34 Viborg
Anders Birk

Anders Birk

Landinspektør
LE34 Aarhus
Anders Brønnum

Anders Brønnum

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Frederikshavn, LE34 Skagen
Anders Ebsen Jellesen

Anders Ebsen Jellesen

Landinspektør
LE34 Aalborg
Anders Haugaard Thomsen

Anders Haugaard Thomsen

Landinspektør
LE34 Aalborg
Anders Nygaard Møller

Anders Nygaard Møller

Partner / Landinspektør / Forretningschef / Teknisk måling
LE34 København
Andreas Cordt Kragh

Andreas Cordt Kragh

Studentermedhjælper
Andreas Fink Mejlgaard

Andreas Fink Mejlgaard

Landinspektør
LE34 Frederikshavn
Andreas Hodal

Andreas Hodal

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 København
Andreas Lee Kaufmann

Andreas Lee Kaufmann

Landinspektør
LE34 Aalborg
Andreas Øhlenschlæger

Andreas Øhlenschlæger

Landinspektør
LE34 Aalborg
Andrew Fenn

Andrew Fenn

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Andrew Robert Tickner

Andrew Robert Tickner

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Aarhus, LE34 Silkeborg
Andriy Dzekanyuk

Andriy Dzekanyuk

Ekstern konsulent
LE34 København
Aneta Karolina Antosz

Aneta Karolina Antosz

Teknisk designerelev
LE34 København
Angelina Patsili

Angelina Patsili

IT-udvikler
LE34 København
Ankit Kushawaha

Ankit Kushawaha

IT-udvikler (Android)
LE34 København
Ann-Charlott Hellesøe Madsen

Ann-Charlott Hellesøe Madsen

Kontorassistent
LE34 Køge
Anna Langhorn

Anna Langhorn

Landinspektør / Assisterende Ledende Landinspektør
LE34 København
Anna Sandmann Pedersen

Anna Sandmann Pedersen

Landinspektør
LE34 Metrovej
Anna Sanson Barrera

Anna Sanson Barrera

Landinspektør
LE34 Stockholm
Anne-Mette Kjettrup Christensen

Anne-Mette Kjettrup Christensen

Landinspektør
LE34 Aarhus
Anne-Sophie Bonde Poulsen

Anne-Sophie Bonde Poulsen

Landskabsforvalter / Seniorkonsulent
LE34 Køge
Annemarie Straarup Pedersen

Annemarie Straarup Pedersen

Planlægger
LE34 Aalborg
Annette Clemmensen

Annette Clemmensen

Sekretær
LE34 Viborg
Annette Weiergang

Annette Weiergang

Controller
LE34 København
Anton Hall

Anton Hall

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Skövde
Arnt S. Madsen

Arnt S. Madsen

Landinspektør
LE34 Aalborg
Åsa Linnersjö

Åsa Linnersjö

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Stockholm
Astrid Hørby Aller

Astrid Hørby Aller

GIS-konsulent
LE34 København
Astrid Mandahl Høgsbro Pedersen

Astrid Mandahl Høgsbro Pedersen

Studentermedhjælper
LE34 København
Barbara Grygiel

Barbara Grygiel

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Silkeborg
Benny Friis

Benny Friis

IT-udvikler
LE34 København
Bent Jeppesen

Bent Jeppesen

Landinspektør
LE34 Aalborg
Bente Lindstrøm

Bente Lindstrøm

Landinspektør
LE34 Aalborg
Birgitte Honoré Nielsen

Birgitte Honoré Nielsen

Landinspektør
LE34 Lemvig
Bjarne Bjørn Pedersen

Bjarne Bjørn Pedersen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Næstved
Bjørn Clemmensen

Bjørn Clemmensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Viborg
Bo Frydensbjerg Bentsen

Bo Frydensbjerg Bentsen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Køge
Bogdan Marcel Negrea

Bogdan Marcel Negrea

IT-projektleder
LE34 København
Brajesh Jha

Brajesh Jha

IT-udvikler (Node.JS)
LE34 København
Brian Bay Johansen

Brian Bay Johansen

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Frederikssund
Brian Mejlvang Jensen

Brian Mejlvang Jensen

Landinspektør
LE34 København
Bruno Hvidbjerg

Bruno Hvidbjerg

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Nykøbing Mors
Camilla Bisgaard Nilsson

Camilla Bisgaard Nilsson

Teknisk designer
LE34 Maribo
Camilla Bønnelycke Jensen

Camilla Bønnelycke Jensen

Landinspektør
LE34 København
Camilla Hvarregaard Stokkendal

Camilla Hvarregaard Stokkendal

GIS-konsulent
LE34 Aalborg
Camilla Knudsen

Camilla Knudsen

Landinspektør
LE34 Aarhus
Camilla Købhøj

Camilla Købhøj

Kontorassistent
LE34 Vordingborg
Camilla Sager

Camilla Sager

Art Director / Grafisk designer
LE34 København
Carl Frederik Biehl Wibrand

Carl Frederik Biehl Wibrand

Landinspektør
LE34 København
Caroline Ugelvig Møller

Caroline Ugelvig Møller

Kontorassistent
LE34 Aarhus
Carsten Flyger Jørgensen

Carsten Flyger Jørgensen

Landinspektør
LE34 København
Carsten Kragh

Carsten Kragh

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
Carsten Viksøe

Carsten Viksøe

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Cecilia Fridolf

Cecilia Fridolf

Regnskabsassistent
LE34 Malmö
Cecilie Ravn-Christensen

Cecilie Ravn-Christensen

Landinspektør
LE34 Aalborg
Charlotte Goldbæk

Charlotte Goldbæk

Teknisk assistent
LE34 Maribo
Charlotte Laugesen

Charlotte Laugesen

Receptionist
LE34 København
Charlotte Metz

Charlotte Metz

Projektleder / Bygningskonstruktør
LE34 København
Charlotte Smith Nymand

Charlotte Smith Nymand

Teknisk assistent
LE34 København
Christa Have Jerichau

Christa Have Jerichau

Projektassistent
LE34 København
Christian Dahl Thellesen

Christian Dahl Thellesen

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 København
Christian Henriksen

Christian Henriksen

Teknisk assistent
LE34 København
Christian Kampmann

Christian Kampmann

Landinspektør
LE34 Aarhus
Christian Matthew Odgaard

Christian Matthew Odgaard

GIS-konsulent
LE34 København
Christian Mosbæk

Christian Mosbæk

Landinspektør
LE34 Aalborg
Christian P. Hansen

Christian P. Hansen

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 København
Christian Skovgaard Nielsen

Christian Skovgaard Nielsen

Landinspektør
LE34 Roskilde
Christina Brylov Henriksen

Christina Brylov Henriksen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Christoffer Madsen

Christoffer Madsen

Landinspektør
LE34 Ringsted
Claus Bak Fomsgaard

Claus Bak Fomsgaard

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Lemvig
Claus Bloch Houmann

Claus Bloch Houmann

Forretningsudviklingschef
LE34 København
Claus H. Jørgensen

Claus H. Jørgensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Vordingborg
Conni Eliasson

Conni Eliasson

Serviceassistent
LE34 København
Dainis Martinsons

Dainis Martinsons

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Stockholm
Daniel Buch Hansen

Daniel Buch Hansen

IT-udvikler
LE34 København
Daniel Jensen

Daniel Jensen

GIS-konsulent
LE34 Ringsted
Daniel Lundeman Lind

Daniel Lundeman Lind

Konsulent / cand.jur.
LE34 Aarhus, LE34 Odense
Darius Tankunas

Darius Tankunas

Landinspektør
LE34 Göteborg
Dennis Willemar Fischer Kristensen

Dennis Willemar Fischer Kristensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Esbjerg
Didrik Hagman

Didrik Hagman

Landinspektør
LE34 Göteborg
Dinesh Singh

Dinesh Singh

IT-udvikler (Android)
LE34 København
Ditte Dahm Nielsen

Ditte Dahm Nielsen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Maribo
Ditte Røjkjær

Ditte Røjkjær

Geograf / Projektkoordinator
LE34 København
Dorte Berg Christensen

Dorte Berg Christensen

Receptionist / Kontorsassistent
LE34 Hillerød
Dorte Ellegaard

Dorte Ellegaard

Partner / Ledende Landinspektør
LE34 København
Dorte Folmer Arp

Dorte Folmer Arp

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Dorthe Heramb

Dorthe Heramb

Regnskabsassistent
LE34 København
Edin Ahmetspahic

Edin Ahmetspahic

Landinspektør / GIS-konsulent
LE34 Aalborg
Edin Mehmedovic

Edin Mehmedovic

Landinspektør
LE34 Malmö
Else Annette Jensen

Else Annette Jensen

Serviceassistent
LE34 Aalborg
Emil Mandahl Pedersen

Emil Mandahl Pedersen

Målemedhjælper
LE34 Køge
Emilie Meyn

Emilie Meyn

Landinspektør
LE34 København
Emily B. Temple

Emily B. Temple

Planlægger
LE34 Aarhus
Erik Dam

Erik Dam

Landinspektør
LE34 Thisted
Erik Jeppesen

Erik Jeppesen

Landinspektør / BA. Jur.
LE34 København
Esben Lind Haamann

Esben Lind Haamann

Landinspektør
LE34 København
Eunike Mathilde Brion

Eunike Mathilde Brion

Teknisk designer
LE34 Køge
Eva Poulsgaard

Eva Poulsgaard

Landinspektør / Planlægger
LE34 Aalborg
Felix Lollike Knowlton

Felix Lollike Knowlton

Grafisk designer
LE34 København
Finn Skov Henriksen

Finn Skov Henriksen

IT-supporter
LE34 København
Flemming Benitez Schmidt

Flemming Benitez Schmidt

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Aarhus
Flemming S. Hansen

Flemming S. Hansen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Frank E. Kristensen

Frank E. Kristensen

Partner / Landinspektør
LE34 Aalborg
Frank Rasmussen

Frank Rasmussen

CTO / Forretningsansvarlig / IT34
LE34 København
Frank Winther Jensen

Frank Winther Jensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Viborg
Frederik Møller

Frederik Møller

Landinspektør
LE34 Aalborg
Frederik Schjellerup Olsen

Frederik Schjellerup Olsen

GIS-assistent
LE34 Ringsted
Frederik Simon Dunk Hansen

Frederik Simon Dunk Hansen

Landinspektør
LE34 Maribo
Freja Kristine Dueholm Rasmussen

Freja Kristine Dueholm Rasmussen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Odense
Frøya Anita Olsen

Frøya Anita Olsen

GIS-konsulent
LE34 Aarhus
Gaëlle Le Bigot

Gaëlle Le Bigot

Landinspektør
LE34 København
Gerda Pedersen

Gerda Pedersen

Matrikeltekniker
LE34 Aalborg
Gert M. Henningsen

Gert M. Henningsen

Partner / Landinspektør / Forretningschef / Miljø, Plan & Jura
LE34 Odense
Gitte Guldbech Rasmussen

Gitte Guldbech Rasmussen

Teknisk assistent
LE34 Aarhus
Gitte Søvang

Gitte Søvang

Teknisk designer
LE34 Køge
Gyanendra Prakash

Gyanendra Prakash

IT-udvikler
LE34 København
Hamza Gamaledin

Hamza Gamaledin

Projekt- og ledelsesassistent
LE34 København
Hanne Stigaard Kjeldsen

Hanne Stigaard Kjeldsen

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Aarhus
Hans Christian Mazanti

Hans Christian Mazanti

Landinspektør
LE34 Aarhus
Harald Roland

Harald Roland

Landinspektør
LE34 Aalborg
Harry Krogh Sørensen

Harry Krogh Sørensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Silkeborg, LE34 Viborg
Heidi David Günther

Heidi David Günther

Projektleder
LE34 København
Helene Ørberg Moesgaard

Helene Ørberg Moesgaard

Målemedhjælper
LE34 København
Henriette Gregersen

Henriette Gregersen

Teknisk assistent
LE34 Aarhus
Henriette Meier Sylvest

Henriette Meier Sylvest

Servicemedarbejder
LE34 Frederikssund
Henriette Rahbæk

Henriette Rahbæk

Kontorassistent
LE34 Aarhus
Henrik Johansson

Henrik Johansson

Landinspektør
LE34 Göteborg
Henrik Kjær

Henrik Kjær

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 København
Henrik Kjærsgaard Christensen

Henrik Kjærsgaard Christensen

Landinspektør
LE34 København
Henrik Nielsen

Henrik Nielsen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Maribo
Henrik Plenge Jensen

Henrik Plenge Jensen

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Vordingborg
Henrik Sewell Corneliussen

Henrik Sewell Corneliussen

IT-konsulent
LE34 København
Henrik Skytte Johansen

Henrik Skytte Johansen

Controller
LE34 Aarhus
Hugo Falk

Hugo Falk

Kort- og landmålingstekniker
Husein Arapovic

Husein Arapovic

Landmålingsleder Infra
LE34 Halmstad
Ib Christensen

Ib Christensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Aalborg
Ida Jespersen

Ida Jespersen

Teknisk assistent
LE34 Næstved
Ida Krogh Christensen

Ida Krogh Christensen

Landinspektør
LE34 Aalborg
Isabella Holm Kajgaard

Isabella Holm Kajgaard

Kontorassistent
LE34 Frederikshavn
Iwona Zelma

Iwona Zelma

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Jack Andersen

Jack Andersen

IT-procesoptimeringskonsulent
LE34 København
Jacob Birger Hoff

Jacob Birger Hoff

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Aalborg
Jacob Brandt Jensen

Jacob Brandt Jensen

Landinspektør
LE34 Vordingborg
Jacob Fausbøll Sørensen

Jacob Fausbøll Sørensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Jakob Hjorth Hansen

Jakob Hjorth Hansen

Landinspektør
LE34 København
Jakob Kirkeskov

Jakob Kirkeskov

Afdelingsleder for Plan og Miljø
LE34 Køge
Jakob Krogh Ørtved

Jakob Krogh Ørtved

Landinspektør
LE34 Viborg
Jakob Mechlenborg

Jakob Mechlenborg

Studentermedhjælper
LE34 Køge
Jakob Mortensen

Jakob Mortensen

Landinspektør
LE34 Aarhus
Jakob Munk Weidlich

Jakob Munk Weidlich

Bygningskonstruktør
LE34 København
Jakob Toft Hansen

Jakob Toft Hansen

GIS-konsulent
LE34 København
Jakob Vedel Sørensen

Jakob Vedel Sørensen

IT-systemudvikler
LE34 København
Jamie Meunier

Jamie Meunier

Arkitekt MAA
LE34 København
Jan Glitzky

Jan Glitzky

Landinspektør
LE34 København
Jan Mortensen

Jan Mortensen

Partner / Afdelingsleder / Landinspektør
Jan Norsted

Jan Norsted

Kundeansvarlig
LE34 Aalborg
Jan Stig Jørgensen

Jan Stig Jørgensen

Salgschef
LE34 København
Jane Sørensen

Jane Sørensen

Teknisk assistent
LE34 Aarhus
Janni Andreasen

Janni Andreasen

Landinspektør
LE34 Aalborg
Janni Weinke

Janni Weinke

Teknisk designer
LE34 Odense
Jannick Hebogård Schäfer

Jannick Hebogård Schäfer

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Jannie Fredenslund

Jannie Fredenslund

Landinspektør
LE34 København
Jannie Panduro

Jannie Panduro

Teknisk designer
LE34 København
Jannik Kaae Jessen

Jannik Kaae Jessen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Næstved
Jarl Thane

Jarl Thane

Teknisk assistent
LE34 Køge
Jasper Bülow Arndt

Jasper Bülow Arndt

Studentermedhjælper
LE34 København
Jens Gustaf Hansen Wodschow

Jens Gustaf Hansen Wodschow

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Jens T. B. Madsen

Jens T. B. Madsen

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Aarhus
Jeppe Back Jensen

Jeppe Back Jensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Aarhus
Jes Juhl Jørgensen

Jes Juhl Jørgensen

Partner / Landinspektør
LE34 Aalborg, LE34 Dronninglund
Jesper Bakman Andersen

Jesper Bakman Andersen

Landinspektør
LE34 Køge
Jesper Nielsen

Jesper Nielsen

Landinspektør
LE34 Roskilde
Jesper Nørregaard Hansen

Jesper Nørregaard Hansen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Vordingborg
Jesper Sejberg Christiansen

Jesper Sejberg Christiansen

GIS-assistent
LE34 Hillerød
Jesper Vingum Vestergaard

Jesper Vingum Vestergaard

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Aarhus
Jesus Hinar

Jesus Hinar

Regionsansvarlig Västra Götaland / Landmålingsleder
LE34 Göteborg
Jette Stefansen

Jette Stefansen

Matrikeltekniker
LE34 Aalborg
Joan Elisabeth Nielsen

Joan Elisabeth Nielsen

HR / Controller
LE34 København
Johan Jönsson

Johan Jönsson

Regionsansvarlig Øst / Landmålingsleder
LE34 Stockholm
Johannes Martin Frimodt-Møller

Johannes Martin Frimodt-Møller

Målemedhjælper
LE34 Køge
Johannes Riis

Johannes Riis

GIS-konsulent
LE34 København
John Christian Juhl

John Christian Juhl

Kundeansvarlig
LE34 København
John Jeppesen

John Jeppesen

Afdelingsleder / Landinspektør
LE34 Nykøbing Mors, LE34 Thisted
Johnni Føns Jensen

Johnni Føns Jensen

Partner / Landinspektør
LE34 Aalborg
Jon Vestergaard Jacobsen

Jon Vestergaard Jacobsen

Partner / Landinspektør
LE34 København
Jonas Rytter

Jonas Rytter

IT-udvikler
LE34 København
Jonathan Overgaard Markman

Jonathan Overgaard Markman

Landinspektør
LE34 Aalborg
Josefine Brejnbjerg Buch

Josefine Brejnbjerg Buch

Landinspektørstuderende
LE34 København
Josefine Vedtofte Laumann

Josefine Vedtofte Laumann

Landskabsforvalter / Planlægger
LE34 Køge
Julia Suqi

Julia Suqi

Forretningskonsulent IT/GIS
LE34 København
Julian Karolini

Julian Karolini

IT-systemkonsulent
LE34 København
Julie Kristiane Karstenskov Østergaard

Julie Kristiane Karstenskov Østergaard

Landinspektør
LE34 Thisted
Julie Toft

Julie Toft

Planlægger
LE34 Aarhus
Kamilla Lindquist Capion

Kamilla Lindquist Capion

ESG-konsulent
LE34 København
Kamilla Mejer Andersen

Kamilla Mejer Andersen

Husassistent
LE34 Aalborg
Kåre L. Christiani

Kåre L. Christiani

Landinspektør
LE34 Odense
Karen Fentz Østergaard

Karen Fentz Østergaard

Landinspektør
LE34 København
Karin B. Severinsen

Karin B. Severinsen

Matrikeltekniker
LE34 Aalborg, LE34 Dronninglund
Karina Egebak

Karina Egebak

Landinspektør
LE34 Frederikshavn
Karina Thisted

Karina Thisted

Kontorsassistent
LE34 Næstved
Karsten Foged Dahl

Karsten Foged Dahl

Landinspektør
LE34 Aarhus
Kasper Kaiser

Kasper Kaiser

IT-koordinator
LE34 København
Kasper Kindberg Andersen

Kasper Kindberg Andersen

Landinspektør
LE34 København
Kasper Kornerup Grønkjær

Kasper Kornerup Grønkjær

Landinspektør / Planlægger
LE34 Aarhus
Kasper M. Andersen

Kasper M. Andersen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Køge
Kasper Nimand Steffensen

Kasper Nimand Steffensen

Planlægger
LE34 Aalborg
Kasper Svendsen

Kasper Svendsen

Afdelingsansvarlig for LE34 Aalborg / Partner / Landinspektør
LE34 Aalborg
Kasper Thaarup Hansen

Kasper Thaarup Hansen

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Hillerød
Katharina Lybecker Olsvig

Katharina Lybecker Olsvig

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Kenneth Erdmann

Kenneth Erdmann

Projektrådgiver
LE34 København
Kenneth Holme Poulsen

Kenneth Holme Poulsen

Landinspektør
LE34 Aarhus
Kenneth Mortensen

Kenneth Mortensen

Landinspektør
LE34 Viborg
Kenneth Norre

Kenneth Norre

Administrerende direktør
LE34 København
Kenneth Reimann

Kenneth Reimann

Målemedhjælper
LE34 Køge
Kevin Borup Hansen

Kevin Borup Hansen

Datatekniker elev
LE34 København
Kim Christensen

Kim Christensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Køge
Kim Verup

Kim Verup

Partner / M.Sc. geoinformatik / Afdelingsleder
LE34 Ringsted
Klaes Møller

Klaes Møller

CAD-projektleder
LE34 København
Knud E. Klausen

Knud E. Klausen

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Dronninglund, LE34 Aalborg
Knud Meller Nielsen

Knud Meller Nielsen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Aarhus
Konstantin Jelisejev

Konstantin Jelisejev

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Stockholm
Kristian Kirstein Severinsen

Kristian Kirstein Severinsen

Partner / Landinspektør
LE34 Køge
Kristina Daniliauskaite

Kristina Daniliauskaite

IT-produktejer / UX-specialist
LE34 København
Kristina Løth Sørensen

Kristina Løth Sørensen

Teknisk designer
LE34 Aalborg
Kristine Vittrup

Kristine Vittrup

Planlægger
LE34 Aalborg
Kritank Sharma

Kritank Sharma

IT-udvikler (full stack)
LE34 København
Krystof Bernát

Krystof Bernát

Landinspektør
Kurt Hansen

Kurt Hansen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Kurt Jensen

Kurt Jensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Aarhus, LE34 Silkeborg
Kurt Wael

Kurt Wael

Senior IT-udvikler
LE34 København
Laila Rasmussen

Laila Rasmussen

Teknisk assistent
LE34 Viborg
Lars Bakholm Pedersen

Lars Bakholm Pedersen

Landinspektør
LE34 Køge
Lars Christian Gotfredsen

Lars Christian Gotfredsen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Lars Egelund

Lars Egelund

Landinspektør
LE34 Næstved
Lars Frisenberg Jakobsen

Lars Frisenberg Jakobsen

Landinspektør
LE34 København
Lars Hansen

Lars Hansen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Lars Ladegaard

Lars Ladegaard

GIS-udvikler
LE34 København
Lars Overby

Lars Overby

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Aalborg
Lars Vognsen Christensen

Lars Vognsen Christensen

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 København
Lasse Buurgaard Sørensen

Lasse Buurgaard Sørensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Esbjerg
Lasse Emil Lauridsen

Lasse Emil Lauridsen

Incident Manager
LE34 København
Lasse Hedegaard Hansen

Lasse Hedegaard Hansen

IT procesarkitekt
LE34 Aarhus
Lasse Kjemtrup

Lasse Kjemtrup

Landinspektør
LE34 København
Lasse Solvang Jensen

Lasse Solvang Jensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Viborg
Lau Lykkemark Laursen

Lau Lykkemark Laursen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Roskilde
Lena Trampedach

Lena Trampedach

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Frederikssund
Lennart Torreblanca Lindberg

Lennart Torreblanca Lindberg

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Liam Emil Hummelshøj Murphy

Liam Emil Hummelshøj Murphy

Studentermedhjælper
LE34 Køge
Linda Buus Sørensen

Linda Buus Sørensen

Teknisk assistent
Linda Pedersen

Linda Pedersen

Regnskabsassistent
LE34 København
Line Boysen Christiansen

Line Boysen Christiansen

GIS-konsulent
LE34 Aalborg
Lise Foldager Nielsen

Lise Foldager Nielsen

Teknisk assistent
LE34 Silkeborg
Lise Nørgaard Hansen

Lise Nørgaard Hansen

Matrikeltekniker
LE34 Thisted
Lise Sørensen

Lise Sørensen

Regnskabsassistent
LE34 København
Liselotte Grith Raagaard

Liselotte Grith Raagaard

Teknisk tegner
LE34 København
Lone Andersen

Lone Andersen

Teknisk assistent
LE34 København
Lone Engel

Lone Engel

Bogholder
Lotte Andkjær

Lotte Andkjær

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Metrovej
Lotte Gade-Pedersen

Lotte Gade-Pedersen

Konsulent / cand.jur.
LE34 Aarhus
Lotte Gauger

Lotte Gauger

Teknisk tegner
LE34 Køge
Louise Bodenhoff

Louise Bodenhoff

Landinspektør
LE34 Aalborg
Louise Büttner Rasmussen

Louise Büttner Rasmussen

Teknisk assistent
LE34 Aarhus
Louise Ditte Düring Juul

Louise Ditte Düring Juul

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Louise Rom Weikert

Louise Rom Weikert

Planlægger / Projektleder
LE34 Aalborg
Mads Hjeds Strange

Mads Hjeds Strange

Studentermedhjælper
LE34 Aarhus
Mads Hvolby

Mads Hvolby

Partner / Landinspektør / Forretningschef / LE34 Offshore
LE34 Aalborg
Mads Lynghøj Leerbæk

Mads Lynghøj Leerbæk

Landinspektør
LE34 Hillerød
Mads Spanggaard Christensen

Mads Spanggaard Christensen

Koordinator
LE34 Aarhus
Mads Thøfner

Mads Thøfner

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Magnus Ursin Nissen Andersen

Magnus Ursin Nissen Andersen

Målemedhjælper
LE34 Køge
Maiken Blak Nørregren

Maiken Blak Nørregren

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Maribo
Maja Schlenzig

Maja Schlenzig

Landskabsforvalter / Seniorkonsulent
LE34 Køge
Malene Nørlund Enevold

Malene Nørlund Enevold

GIS-konsulent
LE34 Aarhus
Malte Holm-Christiansen

Malte Holm-Christiansen

Landinspektør
LE34 Aalborg
Marcus Bäcklund

Marcus Bäcklund

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Göteborg
Margit Salling

Margit Salling

Teknisk assistent
LE34 Viborg
Maria Andersson

Maria Andersson

Kommunikationsrådgiver
LE34 København
Maria Skov Engqvist

Maria Skov Engqvist

Landinspektør
LE34 Metrovej
Maria Slothuus

Maria Slothuus

Teknisk assistent
LE34 Nykøbing F
Marianne Møller Nielsen

Marianne Møller Nielsen

Kartograf
LE34 København
Marianne Rydahl Svendsen

Marianne Rydahl Svendsen

GIS-konsulent
LE34 Viborg
Marika Ernø Bognar

Marika Ernø Bognar

GIS-konsulent
LE34 Viborg
Marin Haugas

Marin Haugas

Planlægger
LE34 Køge
Mario Švarc

Mario Švarc

Landinspektør
LE34 København
Mariola Mathiasen

Mariola Mathiasen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Mark Bødker Andersen

Mark Bødker Andersen

Landinspektør
LE34 Viborg
Markéta Brunclíková

Markéta Brunclíková

Landinspektør
LE34 Stockholm
Markus Larsen

Markus Larsen

Landinspektør
LE34 Roskilde
Martin Christensen

Martin Christensen

Landinspektør
LE34 Frederikssund
Martin Korgaard

Martin Korgaard

Markedschef / Landinspektør
LE34 Aarhus
Martin Nyvang

Martin Nyvang

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Maribo
Martin R. Nielsen

Martin R. Nielsen

Landinspektør
LE34 Aalborg
Martin Sabel

Martin Sabel

Kort- og landmålingstekniker / Kontoransvarlig
LE34 Skövde
Martin Spolum Lajer

Martin Spolum Lajer

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Viborg
Martin Steenberg

Martin Steenberg

Landinspektør
LE34 Aalborg
Martin Thorhauge

Martin Thorhauge

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 København
Martina Prokes

Martina Prokes

Landmålingsleder / Landinspektør
LE34 Göteborg
Maryna Lisohor

Maryna Lisohor

Målemedhjælper
LE34 København
Mateusz Zelazo

Mateusz Zelazo

Landmålingsleder
LE34 Göteborg
Mathias B.W. Nielsen

Mathias B.W. Nielsen

Landinspektør
LE34 Køge
Mathias Rosenberg Pedersen

Mathias Rosenberg Pedersen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Aarhus
Mathias Tvenstrup Youden

Mathias Tvenstrup Youden

Landinspektør
LE34 København
Matti Daugaard Jensen

Matti Daugaard Jensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Aarhus
Meerah Kumar

Meerah Kumar

Implementeringskonsulent / Customer Relations Manager
LE34 Aalborg
Merete Landberg Grandjean

Merete Landberg Grandjean

Landinspektør / GIS-konsulent
LE34 Aalborg
Mersiha Patkovic

Mersiha Patkovic

Landinspektør
LE34 Malmö
Mette Bach Glitzky

Mette Bach Glitzky

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Roskilde
Mette Bols

Mette Bols

Sekretær
LE34 Aalborg
Mette Drachmann Høier

Mette Drachmann Høier

GIS-konsulent
LE34 København
Mette Jacobsen

Mette Jacobsen

Site manager
LE34 Odense
Mette Klein

Mette Klein

HR- og kommunikationschef
LE34 København
Mia Midia Lykke Skov

Mia Midia Lykke Skov

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Mia-Maja Krumphardt

Mia-Maja Krumphardt

Kommunikationsrådgiver
LE34 København
Michael Hyldgaard Vittrup

Michael Hyldgaard Vittrup

Landinspektør
LE34 Aalborg
Michael Klintø

Michael Klintø

Senior løsningsarkitekt
LE34 København
Michael Mønsted Hansen

Michael Mønsted Hansen

GIS-konsulent
LE34 Ringsted
Michael Sørensen

Michael Sørensen

Landinspektør
LE34 København
Michael Toftlund Andreassen

Michael Toftlund Andreassen

Landinspektør
LE34 Hillerød
Michael Weber

Michael Weber

Landinspektør / GIS-konsulent
LE34 Aalborg
Michael Zier Madsen

Michael Zier Madsen

Partner / Landinspektør
LE34 Maribo
Michala Brandt Pedersen

Michala Brandt Pedersen

Landinspektør
LE34 Aalborg
Mickael Holgersson

Mickael Holgersson

Direktør LE34 Sverige
LE34 Malmö
Mikkel Kreiberg

Mikkel Kreiberg

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Mikkel Landgrebe Kolding

Mikkel Landgrebe Kolding

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Aarhus
Mikkel Sudergaard

Mikkel Sudergaard

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Aalborg
Mikkel Trampedach

Mikkel Trampedach

Målemedhjælper
LE34 Frederikssund
Mikkel Weinreich Larsen

Mikkel Weinreich Larsen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Køge
Milad Rajabi

Milad Rajabi

Landinspektør
Mogens Lykke Søndergaard

Mogens Lykke Søndergaard

Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Ringsted, LE34 Sorø
Mona Just Weiendorp

Mona Just Weiendorp

Controller
LE34 København
Morten Aabrink

Morten Aabrink

Projektleder / Afdelingsleder
LE34 København
Morten Andersen

Morten Andersen

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Lemvig
Morten Dalby

Morten Dalby

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder / Miljø, Plan & Jura
LE34 Aalborg
Morten Dalum Madsen

Morten Dalum Madsen

Landinspektør
LE34 Aalborg
Morten Larsen

Morten Larsen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 København
Morten Ørtved

Morten Ørtved

Partner / Landinspektør / Forretningschef / Skel & ejendomme
LE34 Aalborg
Mustafa Badri

Mustafa Badri

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Stockholm
Naana Nicole Agyeben

Naana Nicole Agyeben

Administrationselev
LE34 København
Nanna Louise Mikkelsen

Nanna Louise Mikkelsen

Kontorassistent
LE34 Køge
Nataliya Deneva

Nataliya Deneva

Landinspektør
LE34 København
Nathalie Byaruhanga Vestergaard

Nathalie Byaruhanga Vestergaard

Landinspektør
LE34 Aarhus
Nethe Siff Delailah Henriksen

Nethe Siff Delailah Henriksen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Roskilde
Niclas Agnesmed

Niclas Agnesmed

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Stockholm
Nicolai Christensen

Nicolai Christensen

Målemedhjælper
LE34 Aalborg
Nicolai Møgelgaard Raahauge

Nicolai Møgelgaard Raahauge

IT-konsulent
LE34 København
Nicolaj Bror Eriksen

Nicolaj Bror Eriksen

Senior Teknisk Projektleder
Niels H. Jensen

Niels H. Jensen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Køge
Niels Koefoed Nielsen

Niels Koefoed Nielsen

Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Odense, LE34 Esbjerg
Niels Lundbye-Christensen

Niels Lundbye-Christensen

Landinspektør / GIS-konsulent
LE34 Aalborg
Niels Madsen

Niels Madsen

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Ringsted
Niels Øvlisen

Niels Øvlisen

Landinspektør
LE34 Hillerød
Niklas Alsløw

Niklas Alsløw

Mediegrafiker
LE34 København
Niklas Edgren

Niklas Edgren

Kort- og landmålingstekniker
LE34 Göteborg
Nishant Shekhar

Nishant Shekhar

IT-udvikler (.Net)
LE34 København
Nishchay Chauhan

Nishchay Chauhan

IT-udvikler (.Net)
LE34 København
Oliver Kjeldsmark Westi

Oliver Kjeldsmark Westi

Målemedhjælper
LE34 København
Olivia Kamille Rytter Tornbo

Olivia Kamille Rytter Tornbo

Rengøringsassistent
LE34 København
Omar Al Barouki

Omar Al Barouki

Teknisk assistent
LE34 Skövde
Ondrej Diml

Ondrej Diml

Landinspektør
LE34 Göteborg
Oscar Lønborg

Oscar Lønborg

Målemedhjælper
LE34 Køge
Oskar Reisæter Rasmussen

Oskar Reisæter Rasmussen

Kort- og landmålingstekniker / Landinspektørstuderende
LE34 Roskilde
Palle Weje

Palle Weje

Landinspektør
LE34 København
Patrick Jørgensen

Patrick Jørgensen

CAD Incident Manager
LE34 København
Per Michael Hansen Amorsen

Per Michael Hansen Amorsen

Landmåler / Maskinstyringsspecialist
LE34 Odense
Peter Brøndum Christensen

Peter Brøndum Christensen

Landinspektør
LE34 Viborg
Peter Christian von Westphal

Peter Christian von Westphal

Landinspektør / DGNB-konsulent
LE34 København
Peter Eistrup

Peter Eistrup

Landinspektør
LE34 Aalborg
Peter Hagesø

Peter Hagesø

Forretningskonsulent
LE34 København
Peter Nielsen

Peter Nielsen

Partner / Landinspektør
LE34 Aarhus
Peter Serup

Peter Serup

Projektleder
LE34 København
Pia Bork Westergård

Pia Bork Westergård

Kvalitetsansvarlig
LE34 København
Pia Hove Gade

Pia Hove Gade

Matrikeltekniker
LE34 Thisted, LE34 Lemvig
Pia Louise Jakobsen

Pia Louise Jakobsen

Landinspektør
LE34 Maribo
Pia Nygaard

Pia Nygaard

Advokatsekretær
LE34 Vordingborg
Poul Moesgaard

Poul Moesgaard

Partner / Landinspektør / Afdelingsleder
LE34 Køge
Rasmus Bjerregaard